| Twddy a întrebat:

Vreau si eu niste servere cu Metine Private RO dar frumoase va rog eu frumos! Astept raspunsuri sper sa stiti!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Despre intrebarea ta sa mai discutat pe TPU, uite aici, poate te va ajuta :)
http://www.tpu.ro/timp-liber/exixsta-server-privat-romanesc-pe-metin2/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe siteurile astea daca vrei metine romanesti:metin2gx, nerdmt2, empiremt2, fastyoumt2, excaliburmt2si extrememt2 cauta si sigur vei gasi ceva laughinglaughing

| Twddy explică:

Da... dar mai am niste probleme cu metinurile private cand intru in ele imi da o problema la unele nu la unele da dintre care unele sunt prin metinurile alea nu imi merg unele funmt2 nu imi mg nu stiu de ce dar am jucat si m-am plictisit de el am avut lv 102 si vreau si eu unu bun ca sa imi vezi problema de ce nu imi mg uite aici : http://www.tpu.ro/......-in-el-si/

| costi_6598 a răspuns:

Www.metin2012. e frumos si ro :X