| Raamona a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de indiferenta. Mai dure pentru fostul`. [mersii anticipat :* Dau funda pentru cele mai multe si mai frumoase.

3 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Eu sincer as spune sa scrii ceva din inima, pentru ca astea de pe net nu sunt cine stie ce. Si cel mai bine pentru a-i da de inteles ca esti indiferenta fata de el, nu scrie ceva adresat luni Scrie ceva gen " fericita " sau ceva..simplu. Daca ii dedici statusuri ii vei da de inteles ca nu esti indiferenta fata de el.

| Raamona explică (pentru AndyLavy):

Multumesc, e un sfat bun. dar ma gandeam sa pun asta la status, nu sa-i trimit lui :*

| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

M-ai placut
M-ai vrut
M-ai avut
M-ai lasat
Dar acum ma doare in cot

Credeai ca sunt tot o papusa Barbie ca celelalte,dar uite ca si eu am o personalitate,si te voi face praf,chiar daca am fost candva impreuna

Stii ceva? Pe lumea asta exista persoane adorabile,dulci,inteligente,frumoase si intelegatoare ca mine,dar si persoane nepasatoare, sau mai bine zis Heartbreaker-i ca tine

M-ai lasat cu ochii in soare, dar acum e randul meu, sa fiu mai buna decat toate, si sa iti para rau ca m-ai pierdut

Sper ca astea sa iti placahappy