| αʟεх a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de nepasare. e vorba de o prietena. i-am zis ceva de prietenul ei. si ea nu m-a crezut si acum imi da dreptate dar mie nu mai imi pasa. Cat mai repede status. Funda**

Răspuns Câştigător
| StepHanieEe a răspuns:

Chiar dk el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau p strada "buna", am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata, esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.

" Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc? De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa-ti vorbesc."º

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Am nevoie de cineva,da n'am nevoie de Oricine, eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!, :X

* Nu conteaza ce a fost, ci ce va fi de` acu` nainte *

Pune stop cand te streseaza. Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege? Spune`i "PA" si se calmeaza

Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

nu ma ¢®ﻉží in §†ªяє? nici o problema.nu мǻ ©яєđ nici eu.Ъ® fereste-te de ziua íи ¢ª®є o §å prind †üþξü[Nu ma crezi in stare? nici o problema nu ma cred nici eu,dar ferestete de ziua in care o sa prind tupeu]

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut.

De cate ori vad visele cum se sfarsesc,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare, n-o sa uit ceea ce mi se greseste, o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie.

Sper ca te-am ajutat. happy...[Funda?]batting eyelashes