| αℓγήα ツ a întrebat:

Vreau si eu niste stts dragutebig grin. Dar nu din astea d dragoste sau din astea gen "du-te tare vino lentchatterbox.". fundabig grin

3 răspunsuri:
| niko a răspuns:

Totul trece... asa se spune. dar nimic nu trece fara sa lase urme

"Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu."

Tine minte 3 cuvinte : VIATA MERGE INAINTE

Viata nu e o enigma care trebuie dezlegata, Ci o realitate care trebuie traita

Ochii tai, Inselatori nu reusesc sa’mi dea fiori, Innebunesti cand ma privesti, Ai vrea sa ai. Dar nu primesti

Am invatat sa am rabdare, Ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare

Ma barfesti? stai linistita nu ma jignesti doar imi arati cat de copila esti! Daca eu sunt subiect de barfa, atunci u esti doar o tarfa! Tu imptriva mea, eu mereu deasupra ta

Aud prea des aceeasi gluma proasta,''Traieste'ti viata''

Dar n`are sens:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.citateistete.ro/

| EuAlaEu a răspuns:

Sortez nisip