| EU_7813 a întrebat:

Vreau si e stts de dragoste fite >:" ceva in genn`. si cu semne din astea; x ``.

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine... eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!love struck:Xlove struck"

Esti Mereu Pe Langa Si Cred Ca N`are Rost Sa Te Mai Astept Te Maturizezi Prea Greu Sa Stii Ca Nu Sunt Mata Sa Te Iert Mereuwinkinghappy.

Sspui ca's doOar o pustoOaicaa si nu'ti plc'asa... dar asa cum e Sunt eu. ti'am fuUrat inimaa. cat vrei u sa parii de gigOolOo. cand imi vezii ocHisOori iti pieree chefuu de's face mistoOoOohappy

Eu sunt iubita ta Nu sunt fotomodel Dar cat timp esti cu mine Vreau sa`mi fii fidel Sunt cu ochii pe tine cum scrie la carte Pentru un barbat ca tine am ochi si la spate"

Iubeste`o, nu`mi pasa.Pastreaz`o de tot. iar pe mine.Priveste`ma si LINGE-TE PE BOT.laughing.

FUNDAOI? PUP

1 răspuns:
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
Aici gasesti tot ce vrei
ador siteul asta:X
eu de aici imi iau status:)