| NothingImportant200 a întrebat:

Vreau si eu sa aflu opiinile voastre despre lecturile Dumbrava minunata, Soldatelul de plumb si Ratusca cea urata. Da, e tema, dar eu mi-am scris opiinile si daca vreti, vi le zic, ca sa ma credeti[fac acest lucru la privat, pentru ca nu vreau sa mi le copie alti copii care au nevoie de ele]

Răspuns Câştigător
| Sakura_1833 a răspuns:

Eu am tecut de ele. dar sincera sa fiu sunt povesti nemuritoare sunt frumoase si te atrag cand le citesti...sunt placute si nu te plictisesti daca vrei da-mi le la privat ca eu nu am la ce sa le folosesc oricum daca vrei sa zici asa poate te ajut si la alte chesti daca nu te superi daca iti dau niste sfaturi la ele in orce caz eu nu ma plikti sa ajut si. daca vrei.bine daca nu nu ma supi

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceri prea mult!
Poți face o comparație între ele, tu, direct.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Esti foarte egoista.Adica tu ne ceri noua sa te ajutam dar tu nu vrei sa impartasesti cu altii.Nu te ajut cu nici o opinie.

| darrio2007 a răspuns:

Rau ar face cine te ajuta.Aici sau pe privat.