| aly1999 a întrebat:

Vreau si eu sa imi ziceti cum a fost finalul la cameleonii.

Răspuns Câştigător
| Fifylici a răspuns:

Pai a fost prins ponce de leon dar cu ajutorul gorilelor lui a evadat aia au inscenat un accident ca el sa poate fugi pe un scuter, apoi ponce a vrut sa o omoare pe valentina dar a venit leonidas si l-a impedicat si ponce a tras in el cu pistolul iar prin urmare amandoi au sfarist morti leonidas impuscat iar ponce a cazut de la inaltime.
valentina si sebastian s-au impacat si francisca si javier au ramas si ei impreuna.
patricio i-a spui betinei ca o iubeste.
Sol avenit acasa la ulises sa isi ia ramas bun fiindca vroia sa plece in sua la facultate si a cam fost cu lacrimi dar la festivitate s-a razgandit si a hotarat sa ramana cu ulises iar mama lui ulises a ramas cu tatal lui sebastian.
The End

1 răspuns:
| Lenush a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/AllyRBD/62e692e826bd51
e fara subtitrare
sper sa intelegi
e ultimul episod complet
sper sa te ajute
fundita?

Lenu