| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa intru in grupuri pe whatsapp mai mari? Ma poate adauga cineva? Multumesc anticipat daca ma ajuta cineva!

7 răspunsuri:
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Depinde ce fel de grupuri te interesează.

| anamaria82726 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Ea vrea ofertelaughing)nu cere. Vrea sa vorbeasca

| AllyAlexandra20 a răspuns (pentru anamaria82726):

E... fată? laughing Mă rog, nu contează asta. Eu dacă aș avea chef de vorbă, decât să comunic cu cineva pe internet, mai degrabă mă duc și stau de vorbă cu oamenii străzii laughing Măcar pe ăia îi văd în carne și oase.

| anamaria82726 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Mna nu eu am pus intrebarea

| AllyAlexandra20 a răspuns (pentru anamaria82726):

Știu, dar ar fi trebuit să scriu două mesaje și, spre rușinea mea, mi-a fost cam lene big grin Scuze, daca te-a deranjat cu ceva...

| anonim_4396 explică (pentru AllyAlexandra20):

Deci m baga cineva instr un grup de orice fel ar fi el?

| anonim_4396 explică (pentru AllyAlexandra20):

Grupuri de sex