| RafaellaElla a întrebat:

se poate sa iti setezi cumva pe whatsapp sa nu mai poti fi adaugat in grupuri?

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Din pacate Nu, dar, în schimb poti sa iesi din ele si nu te mai pot adauga pentru o anumita perioada de timp.

| RafaellaElla explică (pentru FaraNumePls):

Cum adica poti sa iesi din ele si nu mai pot adauga pentru o perioada de timp?

| FaraNumePls a răspuns (pentru RafaellaElla):

Ce e asa greu de inteles? rolling on the floor te baga intr.un grup, ok? După tu iesi, si nu te mai poate adauga in acelasi grup pentru ca ai iesit. O sa le apara ca gen " persoana nu poate fi adăugată pentru ca a iesit recent ".

| Neorxnawang a răspuns:

Nu, nu poti.