| Butsilee a întrebat:

Vreau si eu sa trimit mesaje! Aici pe site, pe privat! Si imi ziec mereu:Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa no1girl_01@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk." angry x( Cine ma ajuta si pe mine pas cu pas ce trebuie sa fac sigh ca am facut ce zic ei dar nu am nici un e-mail at wits' end

4 răspunsuri:
| Butsilee explică:

Si daca nu primesc angry ce se intampla? ce fac?

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. faza e ca nu apare nici in inbox nici in spam.nu apare deloc! daca afli ce are laughingimi dai un messaj cu ce ai facutbig grin

| axeltm a răspuns:

Acel e-mail trebuie sa apara in adresa ta in Inbox sau in Spam, uneori pot aparea intarzieri de cateva minute, eventual ore. In caz ca nu apare nici dupa o zi, recomand sa intrii aici http://www.tpu.ro/contact si sa le comunici lor problema ta, poate sa fie eroare interna de la site :)

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy
Asta mi s-a intamplat si mie acum cate va minutehee hee. E destul de simplu : intri pe mail-ul tau si dai click pe inbox. Vei vedea ca ai primit un msg de la TPU in care ti se cere sa iti confirmi adresa. Deschizi msg si trebuie doar sa dai click pe acel link. Daca mesajul nu figureaza in inbox verifica in Spam.
ByE big hug