| ingerash_1981 a întrebat:

Vreau si eu status de genu` : "sa nu ne lasam inimile conduse de minciuni"

1 răspuns:
| ImHereForYou a răspuns:

Statusuri Smechere
Aseara te-am visat
ca te-am sarutat
si de bucurie
am cazut din pat!

a fost o data,
un mos si o baba,
mosu a spus,
eu mor!
iar baba a spus,
iti dau ignorre

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

de fapAs vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun t cat te iubesc

»" Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "

Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire…

Visez doar la tine…. visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini? "

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc! "

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti!

Tu de vei iubi pe alta… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!

Voi radeti toti de mine ca sunt diferita, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei:salvarea, politzia sh pompierii...

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.
sper ca au ajutat