| di3nutza38 a întrebat:

Buna TPU...:X vreau si eu niste statusuri originale, adica create de voi mai speciale dau fundii:X

Răspuns Câştigător
| fmarius86mario a răspuns:

1.buna daca vrei sa dai papucii la un baiat e ok asta...1. Team placut da tu mai facut sa te uit,am incercat sa fiu tandru,dulce dar tot ce-am facut a fost in zadar straight face pentru tine m-as fi batut cu apa, soarele, vantul si norii numai tu sa imi dai un zambet si sa admiti ca tot ce-am facut a fost de bon augur sa stii ca nu iti port picawinking mai am niste mesaje de dragoste 2. ,,Iubita mea'' te vad,te simt, te miros, te aud dar un lucru nu pot sa te iubesc imi dai voie?:X 3.Deas fi un zeu frumos si gales as da porunca ca tu sa-mi stapana inimii melehappyvrei? 4.Noaptea eu nu pot sa dorm ca sa compun mesaje de amor, ideei imi vin la 3 sau 4 corasonu nu ma iarta, noapteai lunga, ideei sunt multe eu la tine ma gandesc vreau sa-ti spun 2 cuvitente TE IUBESK sper ca ti-au placut si asa-i la 3, 4 le-am compus

1 răspuns:
| carmen111 a răspuns:

Tau tine !
Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau,Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.
E exact cum trebuie să fie, aşa cum îi convine! Are stilul ei de`a amăgii, numai dintr`o privire.
Sunt prea cuminte , învaţă-mă să fiu rea! Să mă ai doar tu , să fiu doar a ta.
Simt că nu-i vrăjeală şi că e ceva din realitate . Dar tu nu vrei să recunoşti că în viaţa ta decat eu am prioritate.
Poate că pentru prima dată am simţit că vreau altceva. Poate am simţit că mâna ta nu mă mai poate mângâia.
El i-a spus ''Pa'' ,cand ea inca mai spera...Mereu il visa,dar sa`l atinga nu putea! . Dar usor, roata se intoarce.El o vrea pentru el .Dar nu mai are ce face.
Cand o privesti innebunosti ,ai curajul sa minti ca nu o mai iubesti ?!
Și ai crezut că poți învinge.Și uite că după toate astea , ea încă te respinge !
Cand il vad pe strada imi pierd rasuflarea. . Dar inca nu am aflat ce inseamna iertarea !