| Mihnea_4399 a întrebat:

Vreau si eu un link unde sa gesesc de ex:Romania=ortodoxi.Italia=catoloci... sper ca v-am lamurit, ca nu stiu cum sa explic

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incearca sa explici cu cuvintele tale ca, sa mor daca pricep ce vrei.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Uite, vezi? Nici tu n-ai inteles! Cum sa reprezinte varsta? Nici Matusalem n-a reusit performanta asta!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Adică ce religie predomină în anumite ţări?

| JoJo a răspuns:

Eu am inteles ce vrea sa zica dar nu am gasit nicaieribig grin
doreste sa afle religia predominanta in fiecare tara. De ex in Romania predomina crestinismul, in Italia catolicismul si tot asahappy

| Mihnea_4399 explică:

@ardnaxur1961, daca 1961 reprezinta varsta.sincer imi pare rau, dar "sa mor"daca asta nu e vocabular de o doamna in toata firea...risinica

@kittyalexandrasi jojo ma bucur ca ati inteles