| tudorboy_8929 a întrebat:

Wresling : Voi cine credeti ca este cel mai bun jeff hardy sau rey misteryo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You can't see me... El e cel mai bunwinking
Vad ca si in Romania sunt fani wrestling.
Cred ca meciurile de wrestling pe care le-am vazut au fost mult mai frumoase decat finala Milan-Liverpool(2007) sau Barcelona-Manchester.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Jeff hardy

| Ana a răspuns:

Rey misteryo big grin mi se pare numele mai interesant, chiar daca nu ma uit la wrestling, nu se pune, nu happy

| T30D0RA a răspuns:

Misteryoooooo!

| DrunkShepp a răspuns:

Jeff
hardy e cel mai bun/pa!

| alexutzu00791 a răspuns:

Rey hardy

| radu75 a răspuns:

Eiii! Vezi tu, nu o sa stim niciodata, pentru ca amandoi joaca teatru. Esti poate cam mic si nu stii ca luptele astea sun aranjate, adica showrile astea au o regie facuta dinainte, iar protagonistii adica cei care chipurile se bat sunt un fel de cascadori. Te ai lamurit?

| zumba zumba a răspuns:

Jeff hardy este preferatul meu din cate stiu eu jeff la batut pe rey dar si rey este un wrestler bun.

Răspuns utilizator avertizat
| danyel_1802 a răspuns:

Dintre astia doi jeff hardy, dar din wrestling cel mai bun si cel mai bun este undertaker, urmat de HHH si poate si Cena urca pe podium
P. S. nu o centura face din wrestler cel mai bun, ci meciurile memorabile si niste performante greu de egalat, cum ar fi:
Undertaker: nu a fost infrant la wrestlemania de 16 editii, si lista poate continua cu numerele 17, 18, 19 etc.
HHH are 12 (daca nu ma insel) titluri mondiale.
Aaaaaaaaaaa, era sa uit de ric flair, care a castigat de-a lungul carierei 16 titluri mondiale.
Cena mai are mult de tras pana sa ajunga acolo sus, printre cei mai buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertakerhee hee

| pytycytza a răspuns:

Mie imi place de jeff ...sincer ...nu stiu care e cel mai bun. eu aleg jeff

| starsteaua1994 a răspuns:

Nimeni nu poate concura cu EDGE... intra pe you tube si scrie-i numele si vezi cateva meciuri, melodia de intrare, tot si vei vedea ca el este adevaratul maestru; recunosc ca la forta il bat mai multi dar este oportunistul perfect; uitate la ELIMINATION CHAMBRE 2009 si oo sa vezi.big grin cool.

| Skipe_7959 a răspuns:

Rey Mysterio