| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Se merita sa iti faci cont de Instagram, pentru a socializa cu alte persoane si pentru a deveni o persoana mai sociabila si deschisa?

5 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic prostiile astea. Iesi in lume si vorbeste cu oameni fata in fata ca sa devii sociabil si deschis. Degeaba ai 1000 de oamenii pe Facebook dar fata-n fata iti tremura picioarele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| CdeMetal a răspuns:

Nu o să ajungi sociabil doar pentru că socializezi pe Instagram, dacă vrei să înveți să socializezi o faci în viața reală.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu

| gabriielaaa a răspuns:

Da poate să te ajute poate cunosti pe cineva care te face mai activ in viața reală.