| Hatice97 a întrebat:

Am un id de messinger dar de cateva luni, atunci cand vreau sa intru imi spune " Your account has been locked ( 81003003)....Cine ma ajuta sa intru din nou pe adresa mea FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Intra pe mail.ro schimabti parola dar trebuie sa stii acea intrebare secreta pe care ai pus-o cand ti-ai creat id-ul

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,Hatice97.Si eu am avut aceeasi problema, dar inca nu am rezolvat-o.''Your account has been locked'' =contul tau a fost blocat, deoarece ai incercat parola de la id de mai multe ori si nu a mers, si acum esti considerat un suspect(un alt om care incearca sa iti sparga contul tie)..Stiu,laughing laughing este cam absurd, dar inseamna ca cineva a vrut sa iti sparga contul.Contul tau este momentan blocat.Tu incearca rubrica ''Forgot your password" sau ''Get a new Yahoo! Id''(''Forgot your password''=Ti-ai uitat parola;''Get a new Yahoo! id''=Fa-ti un id nou)..Deci,cel mai bine ar fi sa astepti cateva zile,apoi sa incerci tot ce am mentoinat mai sus,si, daca nu reusesti, va trebui sa iti faci alt id sad Asa este viata, iti rezerva si bucurii, si probleme.Bafta! Sper sa iti recuperezi id-ul.Si nu uita, mai citeste si pe Internet despre cum iti poti recupera id-ul!