| Narcis2007 a întrebat:

Ziceti-mi niste bancuri mai noi, dau funda la cel mai tare

Răspuns Câştigător
| Robert_2672 a răspuns:

Doua tipe joaca golf si se distreaza de minune pina cind una dintre ele trimite mingea exact in mijlocul unui grup de barbati. Din nefericire, unul dintre ei cade ca secerat la pamint, zvircolindu-se de durere cu ambele miini intre picioare. Tipa fuge la el, isi cere mii de scuze si il roaga sa-i permita sa-l ajute pentru ca, intimplator, este asistenta medicala.
- Nu, multumesc, in citeva minute am sa-mi revin, sopteste barbatul, cu miinile tot intre picioare. Simtindu-se teribil de vinovata, gagica ii da miinile usor la o parte, ii desface cu mare grija fermoarul pantalonilor si incepe sa-l maseze in zona genitala.
– Va simtiti mai bine? il intreaba la un moment dat.
- Da, mult mai bine, geme tipul. Dar degetele de la mina tot ma dor!

I : De ce fac albinele miere?
R : Ca au regina ca daca aveau presedinte faceau rahat!

Intr-o seara de duminica, preotul vorbea despre frumusetea altruismului si generozitatii. John se ridica in picioare si spune:
- Da, tatal meu spune si el ca in viata trebuie sa dai si sa dai si sa dai mereu.
Preotul, incantat, a spus:
- Tatal tau trebuie sa fie un om foarte umil si temator de Dumnezeu. Ar fi bine ca toti sa fie ca el. Dar ce profesie are?
- Este boxer, raspunde John

Pe stradă se întalnesc întamplător Gigel şi Alinuta, foşti colegi de liceu cu douazeci de ani în urmă.
- Ooo… ce-ntalnire neaşteptată, Gigele! Ce-a trecut timpul, ce faci, pe unde eşti?
- Ei, nu fac mare lucru, da‘ tu? Văd că tot frumoasă ai rămas, Alinuto! Măritată, copii?
- Nu, nici una, nici alta. Ştii, nu vrei să intrăm puţin uite acolo, peste drum, c-acolo lucrez. Bem şi noi o cafeluţă, mai vorbim de una de alta?
- Păi acolo din cate ştiu eu e bordel, Alinuto.
- Păi da. Şi ce-i rău în asta? Dacă altceva nu ştiu să fac? Aşa clienţi sunt, bani sunt, merge treaba. Hai să intrăm. Hai că-ţi fac un 82 pe gratis în amintirea vremurilor de altădată.
- Ce naiba-i aia un 82!?
- Cum ce-i? Un 69 cu TVA.

O celula umana contine 75 MB informatie genetica, deci un spermatozoid contine 37, 5 MB. Intr-un mililitru de sperma sunt 100 milioane de spermatozoizi. In medie, la o singura ejaculare se elibereaza 2, 25 ml in 5 secunde. Deci – logic – latimea de banda a p**ii este: (37. 5MB x 100M x 2, 25)/5 = 1 687 500 000 000 000 = 1687, 5 TeraBytes/s. Este cel mai ineficient mod de a folosi un mediu de comunicatie. Faci broadcast cu 1687, 5 TB/s cu acelasi set de informatie (redundanta uriasa!) cu speranta ca poate 37, 5 MB din ei vor ajunge la destinatie. In plus, are si o latenta uriasa, primesti ACK-ul (acknowledgement-ul) cam in 2 luni, si raspunsul la cererea ta se compune in 9 luni. Si de cele mai multe ori e doar spam! Asa se explica de ce zice lumea ca: "Imi merge netul ca ****!"

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

-Mami! Tata iar s-a imbatat!
-De unde stii?
-Barbiereste oglinda din baie.

2 babe discutau:
-Ieri s-a dat pensia.
-Ei, s-a dat ****
-Si eu, proasta, am luat pensia.

-Stii bancul ala cu iepurele in baie?
-Nu!
-Nici eu, ca usa era inchisa.

- Cand cer baietii mana fetelor?
- Cand s-au saturat de-a lor.

Cum se numeste femeia care stie mereu unde este sotul ei?
- VADUVA!

Un tip intra intr-un magazin cu obiecte pentru vinatoare.
-Buna ziua, aveti pantaloni de camuflaj?
-Aven dar nu-i gasim!

Un caine merge prin desert si spune: Daca nu gasesc un pom, fac pe mine!

rolling on the floor sunt penale. sper sa iti placa rolling on the floor

1 răspuns:
| Puffete a răspuns:

Este o dimineata placuta de sambata.Nanna si sora ei, Narcisa se joaca cu jucariile lor Webkinz.Nanna are o pisica roz Webkinz, pe nume Nanna(ca si pe ea o chema) iar Narcisa avea un monstrulet de noapte pe nume Spoky Blue.Nanna zice catre Narcisa:
-De ce Spoky Blue al tau are dantura scoasa pe afara?
Narica catre Nanna:
-Fiindca e prea tocilar ca sa se tocilareasca si mai mult!