| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie stiu ca nu are legatura laughing
1)Ziceti-mi si mie cele mai importante evenimente istorice!
2)SI ca sa ma fac veterinar de animale ce ar trebui sa stiu cel mai important?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Evenimentele istorice importante s-ar intinde pe vreo zece volume grosute. Poate mai restrangi aria macar la Europa, daca nu la o tara anume.
Cat despre meseria de veterinar "de animale"...ai auzit tu sa existe si altfel de veterinar? Ma rog, Ciomu nu se pune!

| GulDan explică (pentru ardnaxur1961):

La Romania macar istoria ei sa o stiuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Primul si a al doilea razboi mondial!

2)Trebuie sa iubesti animalele!

| beatrice1bea a răspuns:

1. Unirea mica/unirea mare / şi schimbarea de regim din 1989 ( cam mi-a venit in minte laughing )

2. Cum să îngrijești un animal, cm să operezi un animal...zic, ar cam trebuii să studiezi aceste 2 domenii