| wrestlingwm31 a întrebat:

Ziceti si mie niste activitati de facut de unul singur in oras, stiti? de ce nu avem in fiecare oras din Romania casa groazei? sau chestii din astea?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Te poti plimba prin parc sau pe stradute (daca iti place arhitectura o poti admira la imobilele vechi), poti merge prin librarii daca iti plac cartile, poti vizita muzee, poti face fotografii, poti face sport sau poti alerga.

| RAY a răspuns:

Librărie sa cumperi cărții de filozofie, psihologie, logica, știință, plimbare prin pădure

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce am avea casa groazei in fiecare oraș?

| VoidEternal a răspuns:

Avem. O vizitezi de fiecare dată când ai nevoie de vreun act oarecare. Se numește primărie și orice vizita acolo e mai înfricoșătoare ca orice alta casă a groazei.