| anonim_4396 a întrebat:

Zilnic, daca nu folosesc un balsam (aftershave), imi apar niste chestii albe in jurul gurii, ca un fel de iritatie si nu stiu de ce la. Am problema asta de mai mult timp. Ma barbieresc o data la doua zile (o zi da, una nu). Stiu, e prea repede, dar nu suport deloc parul facial. Si sunt nevoit sa folosesc acel balsam in fiecare zi, chiar daca nu ma barbieresc. A mai avut cineva problema asta? Folosesc balsamul Gillette Fusion Hydra Soothe si gel de ras Gillette Fusion Hydra Gel.

1 răspuns:
| Zabaleta a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te mai barbietesti, deoarece o data ce te barbieresti parul facial o sa creasca si mai repede, devine chiar o dependenta. Iti este rusine de ceea ce spun prietenii / colegii despre tine? Funda? happy