| Young27338273 a întrebat:

Buna dimineața daca invazia rușilor se va TERMINA se va REVENI LA PANDEMIE?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu au legatura una cu cealalta.
Decat in mintea unor amatori de SF-uri politice.

| nukeyly a răspuns:

Din pacate dupa terminarea invaziei rusesti vpn.vinrusii.exe si mortea din cauze "naturale" a lui putinkingjonung
coerciantiii vor reduce preturile din sufletul lor mare
bezina/painea va fi 4 in loc de 12 lei
curentul v-a scadea...la -19ron/kw consumat deci vom primi, nu da, bani
covidul cea fost nu v-a mai fi, ca-i depasit prin norma neindeplinita
toti mortii ingropati ieri vor invia [Matei 14cu8cu3,14].
vaccinatiii vor deveni nevaccinati in defavoarea conturilor bigfarma

Si v-a trebui CLAR inventat ceva nou pentru conturile bancare somaleze.

| dolceromania a răspuns:

Nu cred dar sigur se va reveni la legea Duminicală!

| IarsiIar a răspuns:

Cele doua sunt conditionate una de alta? Interesant.

| mateiborsa123 a răspuns:

Cade bitcoin

| MelissaAcalovschi13 a răspuns:

Nu cred