| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut, ce restricții s-au băgat? Nu am TV și nu stiu.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
15 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nici Facebook n-ai? nici google?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cărțile de gramatica vor fi arse, dar tu ești la adăpost că nu ai așa ceva în casa.

| Frank51 a răspuns:

Cred că masca obligatorie afară, în câteva localități, și evident restricțiile pentru cei nevaccinați.

| gabicoo a răspuns:

Au interzis cititul!

| Vântulalb a răspuns:

"Depande".
Depinde pe unde stai si daca ai sau nu ai vaccinul facut.

| mihai69 a răspuns:

Dar ai Google

| Aoxkajcjw explică (pentru anonim_4396):

Pentru un "s-au "faci urat?

| Aoxkajcjw explică (pentru cfrtobias):

Ce rost își are comentariu tau?

| anonimg a răspuns:

Aici gasesti mai multe informatii:
https://stirioficiale.ro/......-ora-13-00

"Le reamintim cetățenilor să ia în considerare doar informațiile verificate prin sursele oficiale și să apeleze pentru recomandări și alte informații la linia TELVERDE - 0800.800.358.
Numărul TELVERDE nu este un număr de urgență, este o linie telefonică alocată strict pentru informarea cetățenilor și este valabilă pentru apelurile naționale, de luni până vineri, în intervalul orar 08.00 – 20.00."

| cfrtobias a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Ca puteai cauta pe google happy

| sierra1 a răspuns:

Cică roțile allseason nu-s bune iarna

| Lukasssz a răspuns:

In ce oras stai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Eu nu fac urat laughing
Doar am afirmat

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect! Sa nu uitam de scrisul cu litera mare la inceputul propozitiei, frazei!