| DavidSeca a întrebat:

Ma puteti lamuri si pe mine : am voie sa merg intr-un parc de calisthenics, individual, sa ma antrenez in aceasta perioada? Am fost o data acum 1 saptamana si mi-a spus un politist ca nu am voie inca deoarece este un parc, deci nu este permis. Dar din cate vad prin media, in alte orase se si aduna mai multi si exerseaza si chiar nu stiu ce sa cred.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici eu nu știu ce să cred referitor la ceea ce ți s-a întâmplat. Văd că depinde de la polițist la polițist.