| blairelovesmusic a întrebat:

Voi ce preferati? Phizar sau Johnson and Johnson?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fiesner d-ala

| alina2k18 a răspuns:

Faisal!
laughing

| Lukasssz a răspuns:

Johnson and Johnson, pentru ca nu ai nevoie de rapel

Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns:

Pfizer ca e mai bun, macar informatiile de pe internet asta zic, daca faceam Johnson poate il faceam deageaba

| SingleForOne a răspuns:

Pfizer... dar niciunul.

| timidu89 a răspuns:

Pfizer, daca o sa fiu nevoit sa ma vaccinez.

| badpanda a răspuns:

Depinde ce au luat cei 4 piloti de la British Airways.bineinteles ca nu exista nicio legatura.

https://www.reuters.com/......SL2N2NZ1ZO

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Ciuc Premium.