| Leerix a întrebat:

1. Care a fost cel mai romantic și emoționant moment din viața ta? Dacă nu ai avut parte de el, cum ai vrea să arate?
2. Care este cel mai romantic lucru pe care l-ai făcut vreodată?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. chiar nu prea am avut momente din astea si eu si partenera suntem niste oameni asa mai realisti.

Astept excursia de la Paris programata la anul, poate o sa fim si noi mai romantici

2. cele mai romatice lucruri pe care le am facut au fost sa o ajut de fiecare data cand avea nevoie de mine

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

1.cand am promovat in Diamond la league of legends.

2.sa promovez in Diamond la league of legends.

| grab a răspuns:

Prima noapte cu o fata la 17 ani parca. eram in liceu si a fost chiar de vis, cum zicea piesa aia de atunci a celor de la T-shirt! happy

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

1. Dus cu prietenul meu, mai exact primul dus impreuna

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Întrebare tipică tuturor "fiţulicelor" de 12-13 ani.
Acestor copiliţe nici nu le-au crescut "balcoanele" sau *** de păr între picioare dar vorbesc de dragoste...
Un sentiment care nici nu-l înţelegem cu adevărat dar na, vorbim despre el în sensul "modern"... Yuk!
Sincer chiar aceste întrebări devin siloase.
Dacă mai continuaţi aşa o să "dau la raţe".
Puteţi să mă judecaţi. Punct.

| luce20022 a răspuns:

1.Cel mai romantic si emotionant moment din viata mea a fost primul sarut. Asa emotii sunt unice.
2.Nu am prea avut parte de momente pline de romantism dar am tot timpul din lume.