| Waffen18 a întrebat:

1. Ce inseamna atunci cand dai o palma la fund unei fete iar ea spune " au " dar nu un " au " de ala care o doare, un " au " de ala mai finut laughing sau cateodata nu spune nimic

2. E aceeasi fata de la intrebarea unu, vorbesc cu ea deschis despre sex despre orice, despre fata de care-mi place, ce inseamna asta?

11 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Înseamnă că vă înţelegeţi bine şi poate are ceva planuri cu tine happy

| neutrino a răspuns:

Ea asteapta de la tine sa reusesti sa treci peste acest nivel si sa te faci baiat mare, capabil sa o inviti la o prima intalnire.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma daca nu ai incasat una la Oo pana acuma eu zic ca nu prea mai e mult de gandit!

| Mussette a răspuns:

Ca i-a placut sau ca are suficient bun simt incat sa nu reactioneze.
Totusi, nu face un obicei din asta.

| Andrei258 a răspuns:

Sexul cu bataie se numeste sadomasochism dar nu toate fetele accepta sta deci nu il utiliza des

| Phini a răspuns:

1. laughing) Depinde cum ii dai. ca daca ii dai una din spatele casei, normal ca o doare, ai si tu minte sa gandesti.

2. Ce sa insemne? daca o deranjeaza, si nu are iubit. e posibil sa te placa.
Iar daca nu, inseamna ca ii un bun ascultator, o prietena buna. laughing

| Mussette a răspuns (pentru Phini):

Mi-a placut asta cu "bun ascultator". laughing

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Inseamna ca mai vrea laughing

| Razwy123 a răspuns:

Daca nu te ia la bataie si injuraturi inseamna ca nu o deranjeaza asa tare, dar acum sa nu incepi sa ii dai in fiecare zi, si daca ii dai dai mai usor, finut, la fel cum zice ea "Au"laughing

| bogdancatalin357 a răspuns:

She wants the deed lad laughing

| bobo37 a răspuns:

Inseamna ca vreti sa va ***