| Diana2356 a întrebat:

Unui coleg îi place de o fata din clasa, dar câteodată imi da cate o palma la fund si nu inteleg de ce daca îi place de alta fata.Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poate îi place să se bage în seamă.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Inseamna ca ai un fund frumos de care-i place. Cat despre sentimente, asta o chestiune relativa.
Afirmatiile cuiva ca baiatul este porc, nu cred ca se sustin, deoarece intr-un colectiv mai sunt si asemene gesturi, care insa nu trebuie luate ca hartuire sexuala. Dar daca te deranjeaza, spune-i. Doar dupa poti sa afirmi ca te hartuieste.

| Bizon95 a răspuns:

Cred ca poti sa ii faci linistita reclamatie de hartuire sexuala big grin
NO SHlT tongue

in rest, asa se comporta PORCII, cred ca daca dau palme peste fun undei fete, atunci sunt "CCCCCCCOOL"
de aia si ai dreptul sa faci reclamatia aia, pentru ca E PORC!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Face mișto de tine, dar nu-l lua în seama

| Eteda a răspuns:

Asa mai fac baietii, nu o lua prea in serios

| Siny36 a răspuns:

Eu cred in urma unei analize foarte precise in urma afirmatiei pe care tocmai ai pronuntat-o....ca vrea sex

| egirllll a răspuns:

Poatr acesta este fetish-ul lui