| Trollerul a întrebat:

Deci sunt baiat, si intr-un fel imi e frica sa imi incep viata sexula, vreau sa stiu cum e adica daca doare ori nu, stiu ca o sa fie si raspunsuri puse la misto dar vreau si raspunsuri serioase, deci doare primul contact sexual la baieti?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu o să te doară stai liniştit.
Baftă!

| neutrino a răspuns:

Doare rau frica ca te faci de rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire, atunci când ne începem viaţa sexuală pentru noi este doar plăcere. Nu pot spune acelaşi lucru şi despre parteneră, dar la noi este doar plăcere.
În concluzie, spor la treabă. (Acum depinde şi de ce vârstă ai, dacă ai postat această întrebare presupun că eşti minor şi te sfătuiesc să mai aştepţi înainte să-ţi începi viaţa sexuală)

| Trollerul explică (pentru anonim_4396):

Am 17 ani. Deci sa inteleg ca nu e vreo durere.

| zHeArTz a răspuns:

Ba frate... treci la treaba! Nu doare nimic, dai acolo cu incredere. Prezervativ, epilat si spalat. smug

| AbcAbvc a răspuns:

Salut, nu te teme pe tine nu te va durea deloc, iti garantez numai placere big grin... spor la treaba si nu uita sa te protejezi.