| man0gg a întrebat:

1) Femeia insala numai pe cel pe care-l iubeste, pe ceilalti ii paraseste pur si simplu.

2) Daca poti face o fata sa rada, o poti convinge sa faca orice.
Adevarat?

9 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Pe cel care il iubeste nu il inseala! Asa este corect! Iar pe cei fata de care nu ai sentimente ii inseala, sau nu se mai cupleaza cu ei...asa ar fi cel mai NORMAL! laughing Oricum in zilele astea normalul...a luat o alta intorsatura happy

| Ea12345 a răspuns:

Nu si nu. Daca iubesti, indiferent ca esti femeie sau barbat, nu inseli.
Daca razi, nu inseamna ca te lasi cucerita imediat. O femeie poate sa rada de comportamentul pueril al barbatului si nicidecum de glumele lui.

| man0gg explică (pentru Ea12345):

"O femeie poate sa rada de comportamentul pueril al barbatului si nicidecum de glumele lui."
Serios? hai ca am ras la faza asta. Sa inteleg ca un barbat/baiat nu te-a facut sa razi niciodata spunand glume...hm, asta s-ar putea rezolva. ce zici, imi lasi un id, ceva?hee hee

| Ea12345 a răspuns (pentru man0gg):

Am ras la glumele unui barbat de multe ori, dar si de barbat in sine de tot atatea ori.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Gresit in ambele situatii. 1) Daca te iubeste, nu te inseala. 2) Daca o faci sa rada, asta nu inseamna ca o poti prosti, cu doar o faci sa se simta bine

| h3r a răspuns:

1. Daca il iubeste, clar nu-l inseala.
2. Daca poti face o fata sa rada, inseamna ca esti baiat de treaba, nu mai e nevoie sa o convingi sa faca orice.
Sper ca ai inteles.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fals!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat e doar daca le mixezi laughing
1+2= Femeia nu va insela niciodata pe cel care o va face sa rada toata viata...

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Aberatii!