| babygyrl a întrebat:

2 prieteni fata si baiat sau certat pot spune ca si din vina mea. Ei erau impreuna.intre timp m-am intalnit de 2 ori cu baiatul. Fata a aflat si a iesit scandal.Am incercat sa zic ca nu e asa. El a zis ca nu.eu cand am aflat cate stie nu am avut ce comenta... Ce sa fac sa se impace? Nu a fost nimic intre noi. pur si simplu ne intalneam nimic mai mult. Ce sa fac? pentru ca ma cert cu baiatul si ...va rog mult.nu imi spuneti ca nu trebuia sa fac asa pentru ca stiu ca nu treabuia dar asa a fost

Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

Incearca sa stai de vorba cu cei doi si sa le explici intentia pe care ai avut-o si sa incerci sa indrepti lucrurile cu calm.Bafta si sper sa te ajute (poate o fundita!)

1 răspuns:
| SpecialGirl a răspuns:

Vorbeste cu fata aceea si incearca sa-i spui ca nu este ceea ce crede ea si ca nu i`ai putea face asta niciodata fiindca o respecti. Spune`i ca nu este nimic intre voi doi si ca sunteti doar prieteni.