| claudiu27_1979 a întrebat:

A apelat cineva la el? http://despartire-usoara.blogspot.com/.da rezultate

5 răspunsuri:
| X_9155 a răspuns:

Claudiu. om batran dar degeaba happy e blogul tau asta nu? Daca ar veni unu pe care nu il cunosti la tine sa iti spuna ca sotia ta vrea sa te paraseasca cum ar fi? happy
Mie sincer mi se pare josnic laughing) iei bani, chipurile, ca sa ajuti pe cineva intr-o problema, ca saracu nu poate sa ii spuna partenerului ca nu mai vrea o relatie laughing apoi ai putea sa mai iei bani inca o data si de la persoana care a fost parasita, ca deh. a trait o trauma si are nevoie de cineva.

penibil

| X_9155 a răspuns:

Si inca ceva. media de varsta pe TPU a scazut foarte mult. a fost asta un criteriu pentru care ai postat blogul aici? asta e publicul tinta sa inteleg?laughing

| X_9155 a răspuns:

Eu zic totusi sa nu luam de afara chiar totul. asta cu traim in Romania si sunt numai subdezvoltati nu merge. inseamna ca ar trebui sa iesi in fata zic eu. sa fi o persoana de succes, etc. din toate afacerile de afara, si la cat ai umblat, tie asta ti s-a parut interesant happy sa fim seriosi totusi...

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Mdea ce mai dildalau

| claudiu27_1979 explică:

Ideea e ca eu nu caut un public tinta si pur si simplu fac reclama., si Ideea e ca nu tuturor li se pare penibil si in alte tari afacerea asta are chiar succes.Doar ca traim in Romania cu oameni subdezvoltati.Si da e blogul meu dar am formulat asa sa nu se considere spam.