| alex_4333 a întrebat:

A durut prima oara? big grin
(ma intereseaza in special raspunsul baietilor, dar si al fetelor!)

4 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

Depinde si de varsta:d daca este frageda doare big grin. daca este asa acceptabila nu doare tare.thinking mi-a zis si mie njt fetelaughing)

| Just kidding a răspuns:

La mine a durut, sincer big grin

| vere a răspuns:

Cand mi-am pus`o? sau cand m`am despartit de prima prietena?, cand m`am despartit da, cand am facut`o nuwinking

| sweetroby a răspuns:

Ma daca folosesti balon nu te doare... dar daca vrei asa pe natural, atuncea s-ar putea...depinde de cet de tare esti