| Loverdy11 a întrebat:

A ejaculat langa organul meu genital, eu am 16 ani si sunt virgina si el are 22 si erau una langa alta si la un moment dat i-a venit si si-a dat seama si nu a ejaculat pe ea ci pe picior la vreo 5 cm. exista vreun risc sa raman insarcinata, va rog sa-mi da-ti niste sfaturi si sa nu faceti misto de mine, va rog si va multumesc... Funda:*

Răspuns Câştigător
| ashtray a răspuns:

Nu draga... daca nu atinge propriu zis organul genital, ramai gravida doar la picior big grin

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Tu și Fecioara Maria ce puteți să rămâneți gravide virgine.

| 愛日本 a răspuns:

Pai, daca ai ramane, cum ai naşte tu fiind virgina?

| Ina93 a răspuns:

Pai daca esti virgina nu are cum sa ramai gravida.
asa ca stai linistita
nu iti face griji

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Nu.

| ashtray a răspuns:

Alooo fetele Raïïsa si Ina93 voi chiar sunteti batute in capusor? poti sa ramai gravida chiar si virgina, himenul se rupe la nastere, nefiind musai sa faci sex. mai cititi si voi o carte, eventual una de anatomie

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru ashtray):

Nu este necesar sa se rupa la nastere, pentru ca nu toate femeile sunt la fel oh go on laughingrolling on the floor Cred ca tu trebuie sa citesti inca putin