| Aiiida a întrebat:

Heii....am o MARE problema,am facut sex cu iubitul meu si a ejaculat pe picior aproaape de vagin, foarte aproape:-s exista vreun risc sa raman insarcinata?cryingmultumesc

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, pentru ca lichidul preejaculator - acele 2-3 picaturi care apar in momentul maximei excitatii - e plin de milioane de omuleti, care te pot lasa gravida! Dece nu folositi prezervativ?! E plin si de boli nasoale de tot!

| Violente a răspuns (pentru PsihoSex):

Milioane? Eu mă gandeam la gradul sutelor de miliarde.
Ai fost puțin exagerat, este? :)

http://www.clopotel.ro/......r-141.html

De ce îl bagi în boală?
Dacă acest lichid preejaculator conținea spermatozoizi, nu mai făcea nimeni neprotejat și eram mai mulți cu vreo douăzeci de milioane.

Ai pățit-o tu cu acest lichid preejaculator?
Dacă băiatul urinează inainte de contact, dacă nu sunt mai mult de două numere in actul sexual și dacă nu este vorba de o ejaculare anterioara actului sexual, NU conține niciun spermatozoid, sau NU conține niciun spermatozoid "potent" să fecundeze ovulul.

Să fim realiști totuși, nu tot ce zboară se mananca.

| Sara2 a răspuns:

Daca in timp ce ati facut sex nu a folosit prezervativ, exista un mic risc chiar daca s-a retras

| Azµre a răspuns:

Nu!

| Oana92 a răspuns:

In niciun caz

| hulkk a răspuns (pentru Oana92):

Buna si tie oana! Sunt baiatul care am pus ieri intrebarea despre cuckold, insa nu am apucat sa vad ce raspuns ai dat la intrebare, am vazut doar o notificare. Imi poti da un mesaj pe privat cu raspunsul care il dadusei la acea intrebare? Tare curios sunt ce gandesti despre asta!

| Violente a răspuns:

Nu dragă stai liniștită.
Sperma nu a avut cine să ți-o introducă în vagin, chiar dacă a fost langa.
Șansele sunt 0 dacă a fost protejat, dacă a fost neprotejat te uiți mai jos că am răspuns altcuiva.

Ai grijă de corpul tău!

| tudo393 a răspuns:

Daca nu a si atins vaginul nuhappy

| spike755 a răspuns:

Pentru chestia aia nu ai cum sa ramai gravida..stai linistita...cat despre sex cu prezervativ...lasa omu sa simta placerea. poti sa faci cat sex vrei cu prietenul tau fara nici un prezervativ si fara nici un nimic..boli.WTF sunteti de la crucea rosie? nu avem voie sa ne pupam ca ne iasa herpes? fiti seriosi.

| spike755 a răspuns:

thinking hmmm acum mi-a picat fisa... ejaculat pe tn..deci ati facut sex ca-n filme... misto rau:X LIKE

| alexicafarafrica a răspuns:

Ai grija sa nu te otravesti deoarece sperma fuge ca mercurul rosu

| alex4ndru a răspuns:

Nu ramai gravida. Pentru mai multe detalii am putea dsicuta pe privat!

| alex4ndru a răspuns:

Pana la urma iti scriu aici ca vad ca siteul acesta intampina mari probleme, nu primesc mailul ca sa confirm inregistrarea....deci..daca ne luam dupa vorbele iubitului tua nu ai cum sa fi insarcinata, deoarece el nu a ejaculat in tine, iar daca a ejaculat deasupra vaginului sper caa ai fost inspirata si te-ai sters imediat cu un servetel sau un prosop, ceva ce iti era la indemana pentru ca sperma sa nu se scurga catre vagini. Eu zic sa stai fara griji pentru ca nu esti virgina!

Crezi ca putem discuta pe mess? happy

| hulkk a răspuns:

Buna! sunt alex4andru care ziceam sa vb in privat...umbla si tu la setari la profil si selecteaa sa primesti mesaje del a toti userii pentru ca eu sunt junior si nu iti pot scrie sau daca vrei lasa-mi un id!