| Mihaita15 a întrebat:

A existat vreun moment,o ezitare in care sa fiti dezamagite de dimensiunile penisului pe care il avea partenerul vostru? Adica acea privire la inceput, ca poate ai sperat la altceva.Ati fost vreodata dezamagite de dimensiune? Faceti comparatii intre dimensiunile fostilor si a actualului?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine crezi tu ca face asa ceva aici pe TPU? Astea sunt lucruri intime, ce vrei tu.

| WaterDrop a răspuns:

Se gaseste una pentru fiecare dimensiune, doar ai avut tu "ghinionul" sa dai de ceva mai mare decat sperai.Mai cauta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide,frate,e un penis, nu opera de arta! Actul sexual nu presupune doar penetrare, asa ca poate sta si.n pantaloni, putin imi pasa.Placerea ti.o poti obtine prin atatea moduri...