| SwettyCat a întrebat:

A face sex e tot una cu dezvirginare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu chiar cand dezvirginezi fata e incordata, speriata si nu e foarte mare placere, tot sex este dar nu se compara cu o partida de sex reusitawinking

| neutrino a răspuns:

Ce bine ar fi pentru unele fete sa fie virgine la fiecare sex facut...cu parteneri diversi.

| RedDeath a răspuns (pentru neutrino):

Da,da,cum sa nu? Voi- nu conteaza cum sunteti, numa sa va mearga voua bine.

| T0T a răspuns:

Daca este pentru prima oara da.

| Emilian65 a răspuns:

Sexul de prima oara, este tot una cu dezvirginarea. Celelalte acte sexuale nu mai reprezinta o dezvirginare.

| LoveSleep a răspuns:

Pentru tine, da.

| DroGhys a răspuns:

Depinde ce fel de sex : vaginal, oral, anal si eu stiu ce fantezii mai aveti voi...
In caz ca e vaginal practic ar fi tot una, teoretic cand te dezvirginezi nu prea e o partida de sex cum ar trebui sa fie.

| intelboss a răspuns:

Nu neaparat exista mai multe tipuri de sex nu doar vaginal