| hamster a întrebat:

Funda deci, acum vreo o2, 3 ani m-am epilat cu bic in zona intima, am vazut-o pe varamea si ei nu-i crestea mai rau, stiu ca am facut o prostie da na.

acum ma gandesc sa recurg la o epilare inghinala cu crema depilatoare(nu as suporta cu ceara) eu sunt mai paroasa(adica sunt bruneta, si am in cap un par cu volum si des si asa si pe corp, mi-e greu la epilarea pe picioare da' ce sa fac, rezist)
s-a facut cineva? cum e?

4 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii`! e bine si cu crema deepilatoare dar mai bine ar fi sa te duci la un salonbatting eyelashes nu costa mult sh e mai binebatting eyelasheskiss sper ca te-am ajutat pupici ai grija de tinekiss

| MititiCa a răspuns:

Cu crema din cate am auzit eu e ok. (nu am folosit)
eu folosesc big`ul, sunt blonda si nu am nu stiu ce par. dar mi se pare mai comod. nici eu nu crd ca as rezista la ceara. poti incerca crema eu stiu ca e ok asa am citi si pe anumite site`uritongue.

succes:*

| hamster explică:

Siimi, am 14 ani, nu vreau acum urgent dar ma deranjeaza(sunt, nu stiu m-as simti ciudat daca m-as duce la salon sau as ruga pe cineva sa ma faca, totusi am 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata sa nu incepeti cu epilatul deoarece laun moment dat parul devine aspru(gros), se indeseste ca si la barbatii pe barba si va deranja in timpul actului... cel mai corect este cu masina electrica de tuns