| crinutzaaaa a întrebat:

A mers la baie și a observat ca a ejaculat... Fără a avea un contact sexual, nici măcar excitat nu a fost... Ce se întâmpla? Nu are nici 18 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic deosebit. In adolescenta se pot produce eliminari instantanee de sperma si pe fond nervos sau emotiv. Astfel de intamplari dispar dupa inceperea activitatii sexuale si disparitia stresului sexual inerent varstei. Sanatate.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vis umed

| CristiDinBucuresti a răspuns:

L ai excitat tu.

| Emilian65 a răspuns:

Fiind in apropierea ta si excitandu-se, fara sa observi tu, a ejaculat instantaneu. Lucrul acesta se intampla oricarui baiat care se afla in situatia iubitului tau.