| TraianIImperator a întrebat:

A reușit cineva de aici care are anxietate socială generală să își facă iubită și să fie mulțumit cu relația? Cel mai probabil este o întrebare idioată, dar există o mică șansă ca două persoane cu problema de față să se fi întâlnit și să se fi iubit.

3 răspunsuri:
| TLF92 a răspuns:

NU, nici dupa ce am terminat facultatea, IT'S OVVEEER happy take the black pill

| Glenky a răspuns:

Sunt eu un caz, nu stiu daca a fost noroc. Dar daca n-ai boli mintale ca si TLF92, este cineva pentru oricine.

| TraianIImperator explică (pentru Glenky):

Dacă nu te deranjează, ai putea să dai câteva informații despre cum v-ați întâlnit și cum ați ajuns să vă iubiți? Și ea are anxietate socială generală? Te simți validat în relație sau simți că ar fi putut fi ceva mai bun? Nu vreau să te jignesc în niciun fel cu întrebarea asta, doar vreau să știu la ce m-ași putea aștepta.