| igrec005 a întrebat:

As vrea sa-i bat mamei un apropo, din care sa se intelege ca aud de fiecare data cand ei fac sex.Ce sau cum i-as putea spune? Va rog, dati idei.

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai putea sa-i spui ca auzi si noaptea, nu numai ziua, poate ar putea da sonorul mai incet.
La televizor sau ce-or avea ei pe-acolo, ca-n fiecare noapte tu ceva auzi!
Nu?happy

| zdrangoi a răspuns:

Mama mi se pregateste un fratior sau o surioara? Ca mi-a spus mie barza ca asa e!

| Sheili a răspuns:

Super big grin

| HueyFreeman a răspuns:

Spune-i sa geama mai incet ca ti se scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune si tu ce mi-a spus mie; ce naiba scartie patul ala noaptea? sariti in el, va jucati ori dormiti si visati urat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne rolling on the floor, acum stie tot internetul ca parintii tai fac sex si probabil o sa vada si parinti tai intrebarea umbland pe net.
Pur si simplu inchizi usi, ferestre, dai muzica tare si ii lasi.
Nu trebuie sa vorbesti cu ei despre asta pentru ca e stanjenitor si jenant sa o auzi pe mama ta cum gafaie...

| Mikhtarian a răspuns:

Spune-i,e penibil.o auzi pe mama ta cum geme de placere, si pe tatal tau cum impinge la caruta.
Spune-i ca seara se aud zgomote, si nu te poti culca, ca ti se scoala, nu stiu.

| giony54 a răspuns:

Spune-i direct este mai bine asa.Va intelege si va actiona in consecinta, te va trimite la alimentara in perioada aceea, am glumit, dar este timpul sa aveti o discutie fare prejudecati.

Răspuns utilizator avertizat
| Ivanovicius a răspuns:

Ei bine, acesta este un lucru delicat. Si trebuie sa spun ca n-am mai auzit aceasta intrebare niciodata. Sincer, oricat de mult as vrea sa-ti pot da un raspuns clar, nu pot. Tot ce pot sa-ti spun e sa-ti incerci norocul. Spune-i mamei tale, alt mod nu ai. Bafta!

| Thextruexme a răspuns:

Este un subiect ..delicat -.-, dar daca tot se intampla des eu zic sa ii zici direct, e mama ta, te va intelege happy.

| Thextruexme a răspuns:

O_o ai o problema.

| Andrei4g a răspuns:

Destul de delicata problema ta. Te inteleg sa ti-e dificil sa abordezi direct o astfel de problema cu parintii. O solutie ar fi sa vorbesti cu mama sau cu tatal tau- si sa intrebi de ce patul ala al lor nu-l repara deoarece auzi cum noaptea scartaie la orice miscare...Iar daca nu poti face asta, incearca un tertip: cand stii ca mama sau tata(vezi cui ai vrea sa-i spui) urmeaza sa foloseasca calculatorul, lasa intentionat o pagina deschisa in care tu ai tastat/cautat, pe Google sa zicem: 'Cum procedez cand aud parintii ca fac noaptea zgomote' Parintele tau va 'descoperi' ce ai cautat tu, va vedea ca tu ai cautat sa rezolvi problema asta si ar trebui sa ia masuri, sa nu mai ai tu parte de 'zgomote'. Asta ar fi o solutie mai subtila, probabil ca parintii tai nu-si dau seama, cred ca tu dormi 'tun' cand ei fac dragoste.

| igrec005 explică:

rolling on the floor)))

| MihaiElenaP a răspuns:

E delicat subiectul...ai putea sa te comporti cateva zile ca si cum nu prea ai mai putut dormi noaptea si ea te va intreba de ce oare si te poti preface ca nu stii dar parca se aude ceva in toiul noptii si nu poti dormi...vezi tu cum dar important e sa isi de-a ea seama singura fara sa stie ca tu stii cauza si asa poate o sa aiba grija sa fie mai silentiosi alta data.Incearca.

| sanduady a răspuns:

Eu i-as spune :
Mama, Tata. cand faceti sex dati sonoru mai usor ca nu pot dormi nici eu nici vecini!

| roxanitta a răspuns:

Ii poti zice:mama aud niste zgomote din camera ce este?