| anonim_4396 a întrebat:

Abia acum ce am venit de-afara unde m-am certat cu iubitul meucrying prima oara cand ne-am vazut ne-am batut putin adica ne dadeam asa cu palmele in gluma apoi ne-am sarutat, si-apoi ne-am cerat pentru ca eu ma murdarisem pe pantof si el a inceput sa rada ca prostu` si nu se oprea el a venit la mine si eu i-am spus dispari din fata mea iar el mi-a spus iar imi incepi si se uita serios si direct la mine si il intrebam cu ce sa fi inceputa si el nu-mi raspundea tot se uita fix la mine in ochii mei si atcea din guracrying crying si-acum eu am placat si nu am mai vorbit... tin sa spun ca noi am mai fost acum 5 luni impreuna dar ne-am impacat azi faceam 3 saptamanicrying mi`e dor de el si nu vreau sa-l pierd dar nu stiu ce sa fac sa-i trimit eu un mesaj? sau sa astept sa ma sune el?(daca o sa ma sune) si daca ii trimit mesaj ce-i zic? funda mare va rog am nevoie urgenta de ajutor

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te aprinzi foarte ușor și din orice, iar asta nu face decât să îl îndepărteze de tine!
Fii mai relaxată și nu mai aprinde spiritele pentru că ulciorul nu merge de multe ori la apă și cale de împăcare să nu mai fie.
Sună-l, lasă mesajul.
Fii mai atentă pe viitor cu comportamentul tău.
Hristos a înviat!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Suna-lll
Ai sa stii atunci ce sa-i zici

| ascovit a răspuns:

Decat sa astepti, mai bine ai face tu primul pas spre impacare, v-ati certat dintr-un motiv prostesc as putea spune. Daca astepti risti mult, poate si el asteapta acelasi lucrur, sa faci tu primul pas asa cum tu astepti sa il faca el. Nu mai pierde timpul degeaba, pur si simplu cearta voastra este una prosteasca.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Marya...
Amandoi sunteti de vina pentru asta, sunteti ca niste copii, va certati din orice...Pana la urma toata chestia asta a inceput de la simpla vorba si o sticla de bere,el nu trebuie' sa se supere asa pentru ce ia'i spus lu' Niku,stie doar ca nu este adevarat...
Si faza cu palmele a fost tot un gest prostescwinking Astazi cand am auzit ca nu iesi afara mai mult de nu stiu cate ore ca sa nu il vezi am ramas straight face adica de ce sa iti strice tie ziua el,ii dai satisfactie lui,ca si km ar fi un castigator,nu tu arata'i lui ca esti indiferenta ca nu iti pasa iar cand el o sa vada toate astea normal ca o sa te sune; voi ce asteptati? iti zic eu:el asteapta sa il suni,iar tuh la fel,ganditi'va ca nu mai sunteti copii,ati trecut prin multe impreuna,iar acum de la niste vorbe spuse fara rost si de la niste gesturi stupide,voi va certati straight face aseara cand te'am vazut ca mai ai putin si plangi nu stiam ce sa mai fac,nu stiam ce sa spun, totul aseara a luat o intorsatura grozava, dar nu stiu de ce thinking Daca as putea face ceva crede'ma ca as face dar de ce? voi intr'o zi maxim 2 va impacati iar eu cad de proasta straight face...Gandeste'te la ce ti'am spus!

| pisy_9676 a răspuns:

Ceea ce trebuie

| ZEU93 a răspuns:

nu fi orgolioasa trimite-i un mesaj happy

| Feri a răspuns:

Esti cam intepata daca te-ai certat cu el pentru ca radea...