| NevastuicAaA a întrebat:

Azi am fost la patinuar.Am fost cu o gasca din vecini.
Si dupa un timp o fata (din "gasca din vecini",cu care nu am prea mai vorbit cu ea,nu ma cunosc bine) a venit la mine cu inca niste prietene si m-a intrebat daca nu vin sa ma plimb cu ELE.
Si am spus nu.(Cum adica cu ELE).A plecat, apoi s-a intors la mine si mi-a spus ca doar eu si cu inca unu am refuzat-o.

Da nu am vrut sa sune ca si un refuz.Dar eu am pus ochii pe altcineva si nu puteam sa spun da.

Vreau sa ii trimit un mesaj sa ii spun ca nu am vrut sa sune asa...Cum sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Lydiaaa a răspuns:

Pai nu stiu. Spune-i ca nu ai vrut sa sune asa, ca placi pe cineva, ca pe moment nu te-ai gandit si nu ai vrut sa fii un nesimtit si sa nu se supere ca nu ai acceptat sa mergeti sa va plimbati.happy

3 răspunsuri:
| ellasweetlollipop a răspuns:

Pur si simplu ii trimiti acel mesaj in care iti ceri scuze.

| alexalexa2000 a răspuns:

Păi ce ți se pare anormal să te plimbi cu ele? Adică nu înțeleg..Cu cât te împrietenești cu oamenii, cu atâ îți lărgești cercul de prietenii și da, ar trebui să îți ceri scuzewinking

| NevastuicAaA explică (pentru alexalexa2000):

Adica nu as fi vrut sa se intample nimic intre noi.Si sa ma plimb cu ele suna ciudat, dupa cum a reactionat.Adica daca vroia sa fim impreuna venea singura.Nu cu prietenele.
Tu nu te-ai simti ciudat singura printre 2-3 baieti?
Si cum sa ii cer scuze? Cum sa formulez? Asta era intrebarea.