| d3utzsa a întrebat:

Buna TPUbig grin:X
am nevoie de ajutorul vostrubig grin
fostul meu iubit mi-a cerut 10lei imprumut, si a venit la mine sa ii ia! eu am fost singura acasa, si a profitat de ocazie si a mai stat pe la mine!
a fost foarte tandru, a vb foarte frumos, si ne-am sarutat incontinuu!
oare m-am impacat cu el?big grin
netul nu ii merge de vreo 2 zile asa ca nu avem cum sa vb pe mess, si cand a plecat m-a sarutat si mi-a spus ca o sa ma sune cand ajunge acasa sa vb! eu nu am crd sa il sun, si astept sa ma sune el dar vad ca nu ma sunasadspecific ca am facut un an de cand nu mai suntem impreuna!
dupa tot ce s-a int azi, credeti ca ne vom reimpaca?big grin

Răspuns Câştigător
| AnaSury a răspuns:

Dupa parerea mea o sa va impacatiwinking.
Altfel nu avea de ce sa te sarute si sa fie tandru. poate ca el in tot acest timp s-a gandit doar la tine. poate ca i-a parut rau din prima clipa dupa despartire. eu cred ca te iubeste. Asta e parerea mea.
Iubiti-va mult!

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu cred ca da! El a pretextat ca are nevoie de bani,el dorea sa te vada,sa vada daca mai nutresti sentimente fata de el. Daca vrei, poti sa te impaci cu el, ai toate sansele.

| dan_2834 a răspuns:

In mod sigur nu.Asa ca nu mai spera.Probabil a apelat la tine ca avea nevoie si nu stia cui sa ii ceara.Era sigur ca o sa-i dai u acei bani. Poate s-a folosit de tine doar.

| Johnny_3797 a răspuns:

Nu stiu se poate ca sa va reimpacati dar deamu aceasta depinde de voi.Dar ca te-a sarutat aici poate fi asa ca dorea sa-si aduca aminte de vremele petrecute cu tine sau chiar incepe iar sa se indragosteasca... discuta cu el si vei vedea happy

| DacaTuSpui a răspuns:

Si eu am avut un prieten cu care ma tot intalneam...Trecuse un an de la despartire pana am ajuns sa nu mai vorbim si sa nu ne mai intalnim deloc. Pai asteapta sa te sune... Daca chiar nu face nimic, incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce are de gandhappy. Sper ca te-am ajutat. Te pup:*

| JustThat a răspuns:

Ma poate doar a vrut sa te sarute si nimic mai mult
Poate ii era dor de tine
Poate vrea sa va impacati
Eu zic sa nu-l suni si sa astepti sa te sune el
Totul se vede dintr'o alta perspectiva cand esti singura acasawinking

| marishcot a răspuns:

Niciodata sa nu-l suni. de ce sa-i arati ca w0w te-a impresionat comportamentul lui?!
Baietilor le place joaca. El era mai mult ca sigur ca vei ceda si ii vei raspunde la sarut, ca sa nu mai zic de imprumut.
Eu am o vorba.desi nu e prea placuta.dar intotdeauna stiu ca e cam adevarata. "unde scuipi prima data nu linge dupa". adica de ce sa te intorci in trecut?! totul a fost frumos atunci.acum nu va mai fi la fel.
Si nu uita dupa prima cearta.vor urma n-uri. nicio relatie nu este perfecta si nu va dura la nesfarsit.
Tu trebuie sa te preocupi de tot ce e nou. Lasa-l pe el.oh go on

| Macu a răspuns:

Aici gasesc 2 motive :
1. Avea nevoie de bani si stiind ca tu ii vei da a apelat la tine, drept dovada ca sa nu pari fraiera in fata lui si sa iti dai seama singura ca doar a profitat de tine ca sa faca rost de bani te-a sarutat ca sa-ti multumeasca... daca atat il duce capu atata face
2. Poate asta a fost pretextul ca sa va impacati, oare chiar vrea? ti-a cerut 10 lei si el nu-i va consuma si ti va da inapoi a doua zi? oare de aia a venit la tine? ca sa te sarute si sa astepte sa va impacati?

Acum doar tu si el stiti asta! Bafta :*

| justsmile_1748 a răspuns:

Sincer banii erau doar un pretext eu cred ca ii era dor de tine dar de cele mai multe ori tipii sunt parsivi deci ai grija... daca nu da niciun semn pana maine incearca tu sa iei legatura cu el ca pana la urma nu mai ai nimic de pierdut daca nu mai sunteti impreuna...bafta :*

| magdaa a răspuns:

S-ar putea sa va impacati, sau sa fi fost doar o joaca. sa profite doar ca nu a mai facut ceva cu tine de mult timptongue