| Roscata_3068 a întrebat:

Acum 1 an de zile am stat cu un baiat de care m-am despartit, iar dupa o scurta perioada mi-am dat seama ca tineam foarte mult la el...
Acum am o relatie care dureaza de 6 luni de zile, iar de la acesta am aflat ca baiatul pe care l-am iubit ma insela cu o alta fata.
M-am simtit foarte rau cand am aflat iar acum am inceput sa tin la actualul prieten:X:X:X... dar sincer cand il vad pe acel baiat simt ceva in mine ca si cand a-si merge la el... dar nu stiu ce sa fac pentru ca actualul prieten tine foarte mult la mine.
CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ramai cu asta daca totul e ok.
Dai vrabia din mana pe aia de pe gard? Cand mai si stii ca aia de pe gard e si mai prapadita?!

1 răspuns:
| gusty_6284 a răspuns:

Stai la actualu prietenwinking

sti cum i vorba aia nu fugi dupa 2 iepuri de o data ca nu o sa prinzi nici unuwinking
bafta:*