| Ralukutza93 a întrebat:

Acum 10 luni m.am indragostit de un baiat. Dar in acelasi timp am o relatie de 3 ani. cu alt baiat bineinteles. In ultimul timp a aparut obisnuinta. si m`am cam racit de prietenul meu. Dar in aceste 10 luni am avut o relatie si cu celalalt baiat... ne vedeam. vorbeam la telefon. dar nu am ajuns prea departe cu relatie in sensul k doar ne.am sarutat. Si cu timpul am inceput sa tin la el. chiar mult. si acum numai stiu ce sa fac. cred ca trebuie sa fac o alegere cat mai repede...si nu stiu care.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand ai de ales intre doi, alege-l pe al doilea.
Daca lucrurile erau perfecte cu primul, existenta celui de al doilea ar fi fost imposibila!

| ccriss a răspuns:

Daca simti ca pentru fostul prieten nu mai simti nimic atunci despartete de el nu ae rost sati irosesti timpul cu el straight face dar ai grija sa nul ranesti

| Ralukutza93 explică (pentru ccriss):

Tocmai asta e problema... nu am zis ca numai simt nimic. sad tin si la el.

| ccriss a răspuns (pentru Ralukutza93):

Pff at eu spuns ate gandesti mai bine ia o foaie si scrie toate aclitatile pe care le are unu si alte din ce punct de vedere e mai bun unu ca altu si gandeste-te bine daca noul partener e fidel nu uita ca fostul prieten probabil a fost bun cu tine si tu de 10 luni nu esti prea cuminte. Bafta :*

| Yuuki98 a răspuns:

Uite scumpa, daca tineai la primul baiat nu te uitai dupa al doilea, si nu juca la 2 mainii ca e periculor, si incerca sa vb cu primul sa ii spui ca acum nu mai simtii mai nimic pentru el, da nu`i spune ca esti cu altu ca o s ail raneasca maui bine spune-i asa, dar totusi ai jucat la 2 mainii si uneori ne ardem Succes