| AlexandruIon1234 a întrebat:

Acum 10 minute am fost la baie si am vazut ca, capul penisului meu este incretit. Nu am stat in apa sau ceva de genul daca va intrebati. Stie careva care este problema?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bătrânețea?

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca penisul tau a devenit atat de flasc incat glandul s-a micsorat intratat de mult, incat pur si simplu s-a ''flescait''. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca este prea obosit si de aceea s-a incretit.

| AlexandruIon1234 explică (pentru Emilian65):

Si azi dimineata am vazut ca din pielea care il acopera se rup bucati mici de pielita.

| ywar a răspuns:

Pai se dezintegreaza, e ca substantele radioactive, doar ca alea mai greu.

| AlexandruIon1234 explică (pentru ywar):

Si cum as putea remedia problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica "incretit". I-a crescut par cret?

| AlexandruIon1234 explică (pentru anonim_4396):

Adica cum ai tu mainile cand iesi din apa plus ca azi dimineata am observat ca din piela care il acopera cad bucati mici de pielita