| gamer690 a întrebat:

Am o problema astazi cand am facut baie a inceput sa ma usture capul penisului cum fac sa-mi treaca?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la urologie acolo la cabinet medicul te consultă, i ti dă tratament, poate ai o infectie, ai făcut recent sex neprotejat? Sau cum au apărut usturimile? Brusc? Esti virgin? Ce vârstă ai?

| gamer690 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt virgin am 15 ani si usturimile au aparut brusc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai frecat la el. Usturimea nu apare din senin. Daca iti apar ceva pete fugi la medic.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil te-ai masturbat mai violent sau prea des, mai ia o pauza de cateva zile sa-si revina.

| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste o crema hidratanta, emolienta sau cu proprietati antimicrobiene. Sanatate!

| vocea a răspuns:

Te sfatuiesc sa te speli cu ceai de musetel, iar daca in cateva zile nu iti trece trebuie sa consulti un medic.

| cikone a răspuns:

Na-i măi nici o problemă! Ți-a intrat puțin săpun pe uretră, stai calm, după ce urinezi o să te lase!