| Daiana3120 a întrebat:

Acum 2 saptamana am fost la iubitul meu acasa. Lucrurile s-au incins si eu (care eram virgina) am decis s-o facem. A fost o decizie spontana, dar a fost mai degraba din curiozitate, caci eu nu eram pre excitata. In final, a reusit sa ma dezvirgineze (doar atat) dar nu s-a produs actul sexual in sine. Tin sa mentionez ca nu am folosit protectie si el nu a ejaculat. Este posibil sa pot fi insarcinata? Astept parerile voastre.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu. putin probabil sa fi ramas insarcinata. dar sfatul mei este ca pe viitor sa te protejezi sa nu mai ai astfel de griji.

13 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu cred...
ii ceva normal sa nu simti nimic, adica placere.eu am facut-o d vreo 5 ori cu prietenul pana am dat d placere!

| MikyMi a răspuns:

Nu!
Mare atenţie pe viitor.

| Alexander21 a răspuns:

Nu...Dar trebuia protectie, din cauza posibilelor infectii care pot fi.Prima data e recomandat cu prezervativ.E mai igienic,si mai sigur. Daca nu ai ameteli, greturi, sau lucruri de genu.Stai linistita, nu e nimic grav.Dar FOLOSESTE PROTECTIE! Mai ales ca e sigur, si igienic.Si apropo, dupa dezvirginare e normal sa iti apara cateva probleme hormonale, de aia poate iti va intarzia si menstruatia.Numai bine,si ai grija multa,nu te juca cu asa ceva, sexul e placere, dar trebuie facut inteligent.

| Pastiluţă a răspuns:

Cherry are dreptate
Nu te baza pe ideea că nu eşti.Mai bine fă un test de sarcină.:* Te pup.

| Delire a răspuns:

Buna! din pacate da...chiar daca el nu a ejaculat, mai este un lichid care contine spermatozoizi dar pe care baiatul nu il poate simti, mai bine fa'ti un test de sarcina.o zi placuta,

| Jelly_7813 a răspuns:

Niciodata nu se stie...mai bine du-te la farmacie si cumparati un test de sarcina
baftaaa!

| FirstState a răspuns:

Nu, stai calma

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Sunt mici șansele ca spermadozoidul să ajunga in ovul. Deci nu se poate sti sigur doar daca te duci la doctor si-l intrebi

| StopTheWar a răspuns:

Nu.Daca nu a ejaculat in vaginul tau nu ai sansehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dep scuze ca vb urat sunt baiat daca a tat drumu ii u pai da ia id meu si vb pe mess daca esti curioasa marius_air66

| Daiana3120 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri! Sincer...nici nu stiu ce sa fac. Acum tot ce imi doresc este sa-mi vina si cu siguranta orice zi intarziata ma va pune pe jar. Inca o intrebare: stiti cumva daca exista semne pentru care as putea sa-mi dau seama de o eventuala sarcina? (primele saptamani) Multumesc!

| Daiana3120 explică:

Si app de teste de sarcina : am auzit ca nu toate sunt foarte precise in rezultat. O prietena mi-a spus ca a aflat la randul ei d la o alta prietena care si-a facut 4 teste de sarcina in total ( 2 i-au iesit negative si 2 pozitive).In final a ajuns sa mearga la ginecolog care i-a spus ca nu e insarcinata. :/

| sweetye_4852 a răspuns:

Hmm pai nu stiu parerea mea e ca nu prea cred.))*daca nu s`a produs aktul sexuala atunci e bine cred ca te poti numi inca virgina )*