| lanaaaaa a întrebat:

Acum 2 saptamani am fost la cabana cu ceva prieteni. Acolo, am avut contact sexual cu prietenul meu (degete, limbi). pot sa raman insarcinata din cauza lichidului pre-ejaculator daca si. a atins penisul apoi mi. a bagat degetele in vagin? trebuia sa imi vina ciclul pe 25 si inca nu mi. a venit. va rog ajutor. [nu am facut sex ]

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti sa fii insarcinata daca lichidul preejaculator a ajuns pe vulva sau in vaginul tau. Fa maine un test de sarcina din prima urina de dimineata si apoi fa-ti programare la ginecolog pentru joi sau vineri. In dimineata consultatiei, repeta testul de sarcina.

2 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Nu, nu se poate. Nu da banii aiurea pe un test de sarcina, mai bine ia-ti o pizza. Astia cersesc funde si se dau destepti aiurea.

| matt5453 a răspuns:

Buna, se poate sa ramai insarcinata, lichidul de lubrifiere poate contine spermatozoizi, dar intr, un numar fff mic, deci daca ai ramas esti fff ghinionista, iar spermatozoizi traiesc in afara corpului oana la 48 de ore... deci baftaaaaaa