| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile am iesit in oras cu un tip cu care vorbeam deja de ceva timp pe FB si cu care m-am intelnit deja si am vorbit ca prieteni.El stie ca am un prieten de cateva ani.De data asta a venit in orasul meu si m'a invitat la o bere.Seara.Eu am spus ok pentru ca imi era drag dar fara alti ganduri.Asa ca m-am dus la ora 20h30. ne am imbratisat; am povestit, vorbit si seara.noapte a trecuta. dupa ce am trecut in 2 baruri ne am hotarit sa ne indreptam spre casa lipa lipa usor pana cand am ajuns la un taxi si am preferat sa ma intorc acasa... el m'a intrebat dk ne mai vedem maine, am raspuns da, de ce nu.la care a zis ok si asa m-am intors la mine.el m'a trimis un sms spunand "noapte buna. e placut cu tine in oras" la care - eram un pic ametita - am rapsuns.da si eu imi place plimbarile asa. ne am plimbat vorbind de toate.fara gena intr-o atmosfera tare placuta parca ne stiam de x ani.Chesti e ca m-am simsit foarte bine cu el dar fara sa ma gandesc departe.a doua zi l'am trimis un sms pentru ca m-am amintit de ceva si l'am spus ce vroiam. la care el a raspuns cu Kiss. xa seara respectiva.la sms de dimineata dupa intalnire nu am raspuns pentru ca nu am simtit nevoie pe moment.ce se intemplat acum este ca nu ma prea baga in seama pe fb.si raspunde rece la intrebarile sau posturile mele "inocente". Ce nu inteleg este ca imi era drag de el si nu m-am gandit sa se da in mine. noi 2 eram foarte bine impreuna...ne atingem ok.lejer intr-o atmosfera f.placuta. Care e parerea voastra? nu ii am cerut sa imi trimite un sms seara respectiva cand a scris "somn usor. e placut cu tine in oras"dupa ce am spus inainte de asta ca am ajuns bine si repede.nu ca la inceputul intalnire.in plus seara nu era deloc ametit nici eu.oooff. la inceput de noi aveam convorbirii un pic profesionale care se au transformat amicale.l'am ajutat sa fac un eveniment cultural asa ca ne am legat in timp.

4 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Mare bai cu romanaa taaaa! chiar existi?! laughing si mai esti si betiva. esti praf si scrum! straight face

| Esia a răspuns (pentru Analytical):

Nu sunt romanca dar nemtoica. stiu ca nu scriu romaneste fara greseli. Imi cer scuze...

| pallsNk09 a răspuns:

Deci, imi e foarte greu sa citesc ce ai scris tu aicea nu stiu daca-ti dai seama ca ai multe greseli de ortografie. Dar, sa lamurim povestea pe scurt. Te cunosti cu un tip de pe fb, el stie ca ai prieten. Te-a invitat la o bere, ai stat ati baut mai mult, era-i ametita. Ai vb prin msg, i-ai spus ca te-ai simtit bine cu el, a 2-a zi nu i-ai mai rasp la msg, iar acum nu prea mai vorbiti ca inainte pe fb. Hmm, ce pot spune. Poate tipu' e ofensat ca nu i-ai mai rasp in seara aia la mesaje. Sau te-ai gandit ca poate el sa simtit super bine cu tine, iar el stiind ca ai prieten nu vrea sa ajunga sa te iubeasca asa de mult incat sa te desp de prietenul tau. Nu se stie ce-i in capu lui, eu zic ca ar mai merita a 2-a seara impreuna, dar de data asta eu recomand o plimbare prin parc, seara, intr-un loc mai retras. Cum vretiwinking. Si acolo il vei intreba, dc s-a racit si toate astea. Ca doar asa se face. funda? puppy dog eyes

| Esia a răspuns (pentru pallsNk09):

Mersi mult pentru raspunsul tau. nu sunt romanca de aceaa stiu ca e pline de greseli dar m-am exprimat cum am simtit...